Ať už jste na výletě za památkami, služební cestě, romantické, nebo rodinné dovolené, náš výběr pokojů a apartmá vyhoví všem Vašim požadavkům.

Vyzkoušejte naše konferenční prostory – s kapacitou až 564 účastníků – a vyberte si z různých sestav, které vyhovují Vašim potřebám. Pokud jde o další požadavky, náš profesionální a zkušený hotelový tým je zde, aby vám pomohl.

  ZAVOLEJTE MI ZPĚT

  Víme, že Váš čas je drahocenný a proto bychom Vám ho rádi ušetřili. Vyplňte Vaše jméno, emailovou adresu a telefonní číslo pomocí dotazovacího tlačítka a my se Vám do 24 hodin ozveme (pouze všední dny).

  Plně vybavené konferenční místnosti až pro 120 osob

  Naše konferenční a jednací místnosti jsou plně vybaveny pro konání vaší akce, ať už se jedná o malé setkání anebo akci větších rozměrů. Místnosti jsou klimatizované, vybavené nejnovějšími technologiemi a Wi-Fi připojením.

  Naše přidaná
  hodnota

  Kromě bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách hotelu, ať už se jedná o veřejné prostory, anebo jednací místnosti či pokoje, nabízíme našim klientů vytvoření speciální webové stránky věnované jejich konferenci. Na této stránce jsou zobrazeny všechny informace o dané akci včetně map, agend, detailů k rezervacím pokojů a dalších.

  Bohemia III Meeting Room

  Flexibilní podpora a komunikace

  Našim klientům je k dispozici také specializovaný tým. Před konáním akce pohotově odpovídá na vaše e-maily a během ní je vám plně k dispozici. Do prostorů, kde se vaše akce koná, budete mít navíc přístup hodinu před začátkem akce a pro jakékoli dotazy můžete použít náš speciální telefon, kde jsou předvolena důležitá čísla pro naši osobní asistenci.

  Cateringové a konferenční balíčky

  Vybírat můžete ze široké škály cateringových možností včetně: bufetových snídaní, kávových přestávek, bufetových svačin, bufetových obědů, menu sestavených na míru, obědových boxů a koktejlových kanapek.

  Café

  Konferenční místnosti

  Všechny místnosti jsou navrženy tak, aby byly flexibilní a přizpůsobitelné vašim požadavkům. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení ve všech prostorách hotelu a nejnovější technologie v konferenčních místnostech. Prohlédněte si jednotlivé místnosti a vyberte si již dnes tu nejlepší pro vaši akci.