Hotel a jeho poloha

Panorama Hotel Prague nabízí prvotřídní vybavení a vysokou kvalitu služeb za dobrou cenu v jedné z hlavních obchodních částí města. Díky snadné dopravní dostupnosti historického centra města je ideálním místem pro setkávání, relaxaci a objevování.

View from the Panorama Hotel on the Pankrac district and the V Tower

Před pobytem

Zjistěte vše, co potřebujete vědět před příjezdem do hotelu, včetně informací o možnosti přihlášení v hotelu, vybavení hotelu, přepravě, speciálním vybavení a další. Těšíme se na vaši návštěvu v Panorama Hotel Prague.

Housekeeping

Destinace

Panorama Hotel Prague se nachází v jedné z nejdůležitějších obchodních čtvrtí města. Část, kterou si oblíbilo mnoho významných mezinárodních společností, se může pochlubit pražským kongresovým centrem, výborným dopravním spojením, stanicí metra a parkem na Vyšehradě, který je ideálním místem pro dlouhé letní podvečery.

Charles Bridge Prague

Historie Prahy

Toto město na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO si i po fascinující cestě turbulentní historií zachovalo svůj šarm a krásu.

Fotogalerie

Fotky řeknou více než tisíc slov; prohlédněte si naši fotogalerii než k nám zavítáte a zjistěte více o našem vybavení, pokojích, spa a dalších.

Lobby