ZACHOVÁNÍ BEZPEČNOSTI: COVID-19

Na základě úpravy vladního opatření dle § 69 odst. 1 písm. i) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb., není nutné v našem provozu již používat respirátory a další ochrany dýchacích cest (úst/nosu) od pondělí, 14.3.2022.

Od 10. února 2022 nabývá účinnosti na základě rozhodnutí Nejvyššího soudu následující:

  • Ubytování pro všechny zákazníky(žádné očkovací průkazy, žádné PCR anebo antigenní testy)
  • Restaurace, bary a akce pro všechny (žádné očkovací průkazy, nejsou potřeba žádné PCR anebo antigenní testy), neomezený počet hostů u stolu
  • Lázně/Wellness (žádné očkovací průkazy, nejsou potřeba žádné PCR anebo antigenní testy), neomezený počet hostů v oblasti posilovny/bazénu

MOŽNOST ANTIGENNÍCH NEBO PCR TESTŮ V HOTELU

PŘED VAŠÍM POBYTEM

Naše opatření v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti platí od samého začátku vaší cesty v Panorama Hotel Praha.

booking icon

REZERVACE

Kdekoli nás navštívíte, informujte se prosím podrobně o nejnovějších opatřeních přijímaných v každé z našich destinací.

Guest service icon

PŘI VAŠEM PŘÍJEZDU

Ochranné štíty, bezkontaktní platby a naši zaměstnanci v ochranných pomůckách Vás budou provázet celým Vaším pobytem.

PŘI VAŠEM POBYTU

Three at table icon

LOBBY A VEŘEJNÉ PROSTORY

Zakládáme si na intuitivním designu a bezpečnostní opatření se od toho nijak neliší. Dezinfekční prostředek na ruce a informační nápisy budou k dispozici přesně v místech, kde je potřebujete, a můžete si být jisti zvláštními opatřeními přijatými kolem klíčových vysoce dotykových bodů, jako jsou tlačítka ve výtahu.

Icon room

VE VAŠEM POKOJI

Používáme specializované čisticí zařízení pro zdravotnické účely a virucidní dezinfekční prostředky. V případě přítomnosti našich zaměstnanců ve Vašem pokoji, budou vybaveni ochrannými pomůckami.

Couple table icon

RESTAURACE

Naše nabídky barů a restaurací jsou nyní přístupné prostřednictvím QR kódu, ale nejsou o nic méně pestré. Snížená kapacita znamená více prostoru pro Vás a tam, kde bude k dispozici bufet, Vám bude nabízen. Na požádání si můžete své pokrmy odnést na pokoj.

PO VAŠEM ODJEZDU

Mail icon

ZŮSTANEME V KONTAKTU

Po Vašem pobytu Vám zašleme průzkum, kde nám můžete sdělit, jak jste si užili svůj pobyt. Přihlaste se k odběru e-mailů, abyste měli aktuální informace, dokud nebudete připraveni znovu cestovat.

Teacher icon

ŠKOLENÍ ZAMĚSTNANCŮ

Naše týmy jsou stejně dobře obeznámeny s úklidovými a bezpečnostními normami, stejně jako s dokonalým servisem a střežením Vašeho soukromí. Procházejí častým zvláštním školením, aby zůstali stejně vřelí a erudovaní jako kdykoli předtím, i když dodržují ochranné protokoly.

Computer icon

ÚCHOVÁVÁNÍ ZÁZNAMŮ

Trasování bereme velmi vážně a uděláme maximum pro podporu sledovací aktivity ve všech našich destinacích. To zahrnuje přijímání informací o hostech podle požadavků místních zdravotnických úřadů.