Náš hotel je umístěn v klidné oblasti Prahy 4 na okraji centra města jen čtyři zastávky metrem do centra. Je tak perfektní základnou, ze které můžete objevovat památky Prahy nebo relaxovat na Pankráci a jeho okolí. Pražské hlavní vlakové nádraží je vzdáleno pouze pět stanic metrem, nákupní centrum jen 100 metrů. Od hotelu je přímý nájezd na dálnici D1, která spojuje Prahu s Brnem, Vídní, Bratislavou a Budapeští.

Autem

V České republice se jezdí vpravo s rozsvícenými světly i přes den. V případě využití dálnice je nutné zaplatit poplatek ve formě nálepky, kterou lze zakoupit na hraničních přechodech, čerpacích stanicích a poštách. Pro bližší informace prosím klikněte zde.
GPS adresa: 50°2’56.44″N 14°26’17.41″E

By car

Vlakem

Českou republiku protíná řada mezinárodních železnic s mezinárodními vlaky EuroCity, InterCity, SuperCity a Pendolino. Vnitrostátní vlaky jsou převážně provozovány Českými drahami a nabízejí spojení do mnoha míst v ČR. Pro informace o vnitrostátních vlacích prosím klikněte zde. Z Hlavního vlakové nádraží pojedete červenou linkou metra „C“ do stanice „Pankrác“. Poté projdete pouze 200 metrů okolo nákupního centra „Arkády“ přímo k Panorama Hotel Prague.

By train

Veřejnou dopravou

Pokud hledáte jakékoliv informace o MHD, ať už to jsou jízdenky, jízdní řády, vyhledávání spojení, bezbariérové možnosti, nebo se chcete podívat online prostřednictvím kamer, co se momentálně děje v ulicích, klikněte zde.

By public transport

Letadlem

Všechny přímé i nepřímé lety do Prahy přilétají na Letiště Václava Havla Praha. Z letiště si můžete vybrat několik možných druhů dopravy.
Hotelová přepravní služba je tou nejjednodušší a nejrychlejší možností – za příznivou cenu vás vyzvedneme na letišti a odvezeme přímo do hotelu. Pro více informací kontaktujte prosím naši recepci na telefonním čísle +420 261 163 001 anebo na e-mailu reception@panoramahotelprague.com.
Minibusy a taxi jezdí nepřetržitě.
Autobus „Airport Express“ poskytuje přímé spojení na Hlavní vlakové nádraží, které se nachází pouze pět stanic metra od hotelu. Odtud pojedete červenou linkou metra „C“ do stanice „Pankrác“ a poté projdete pouze 200 metrů okolo nákupního centra „Arkády“ přímo k Panorama Hotel Prague.

Pro více informací, prosím, kontaktujte Concierge hotelu na tel. čísle +420 261 164 291 nebo e-mailem na concierge@panoramahotelprague.com