Vážení hosté hotelu Panorama,

současná pandemie onemocnění Covid-19 zcela ochromila oblast cestování a pohostinství. Stejně jako většina našich kolegů jsme dočasně pozastavili provoz všech našich hotelů a restaurací.

Bylo to jedno z nejsmutnějších rozhodnutí, které jsme museli učinit. Přes tyto náročné podmínky jsme nadšeni odhodláním a loajalitou tisíců svých kolegů v rodině Corinthia, kteří se přes ohromnou osobní oběť rozhodli tvrdě pracovat na síti našich hotelů s očekáváním, že se budou moci brzy vrátit zpět mezi vás. Mnoho z nich vynaložilo obrovskou snahu.

Cítíme se inspirováni nespočtem sebeobětování, tvrdou prací a velkorysostí komunit okolo našich hotelů, nejen týmů lékařů, kteří zachraňují naše životy, kterým bychom tímto chtěli popřát hodně zdraví a poděkovat.

Postupně a vždy v souladu s místními nařízeními budeme postupně opět otevírat své hotely a restaurace. Budeme se navracet k novému normálnímu provozu a připravili jsme podrobné zdravotní a hygienické pokyny pro fungování všech součástí hotelů a restaurací.

Detailní zdravotní a bezpečnostní směrnice společnosti Corinthia s popisem všech opatření zaváděných v našich hotelech najdete na corinthia.com. Některé z těchto opatření se jasně projeví na stylu a formě služeb poskytovaných hostům. Jiné se věnují všem oblastem hotelu, i těm, které zůstávají hostům skryté. V každém případě je pro nás zdraví našich zaměstnanců a hostů na prvním místě.

Chuť cestovat a objevovat se jistě brzy vrátí – a my budeme připraveni.

S očekáváním jsme také upravili rezervační a stornovací podmínky, abychom vám poskytli větší flexibilitu a klid v duši.

•  Hosté, kteří provádí individuální rezervace od 1. května 2020 pro budoucí pobyty, mohou tyto rezervace upravovat a rušit bez poplatku až 24 hodin před udaným datem příjezdu. Tato možnost se vztahuje na veškeré pobyty a balíčky rezervované přes panoramahotelprague.com  nebo prostřednictvím cestovních kanceláří

• Ohledně informací o podmínkách rezervací provedených prostřednictvím cestovních kanceláří online prosím kontaktujte poskytovatele

Vážení hosté, normální životy se nám vrátí, to je jasné. Do té doby však musíme v našich hotelech přísně dodržovat potřebná opatření a hygienické podmínky stanovené místními nařízeními. Především musíme zůstat v kontaktu se svými zaměstnanci a hosty po celém světě.

Děkujeme rodině Corinthia za neutuchající loajalitu a prosím pamatujte:

Až budete připraveni cestovat, budeme vás očekávat v hotelech Corinthia.

S pozdravem,


Simon Naudi

Generální ředitel

Hotely Corinthia